Mutluluğu Bilenler

Siirt Oto Car / Burakcan Oto Servisi

2019/03/25

Bilen Otomotiv'den FIAT FIORINO bir araç satın aldık ancak bu ilk araç alışımız değil, uzun zamandır tanıştığımız bir işletme. Her şey için Bilen Otomotiv ailesine, özellikle satış danışmanı Mehmet Bey'e çok teşekkür ederim. Bizimle çok ilgilendi, çok sıcaklık gösterdi, çok memnun kaldık. Hatta bir araç daha almayı düşünüyor,  Bilen Otomotiv'i son derece tavsiye ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Derya Gönülaçarı

2018/12/24

FIAT Egea aracımı 14/12/2018 tarihinde Bilen Otomotiv servisine götürdüm. Aracımın tüm işlemleri yapıldı ve ulaşım imkanı sunuldu. Servis personellerinin ilgi ve alakalarından, Ali Bey’den çok memnun kaldım. Tüm işlemlerim bittiğinde aracım tertemiz bir şekilde yıkanmıştı. Bu servis ziyaretimden gayet memnun kaldım.

Savaş Dede

2019/01/11

FIAT EGEA EASY 1.4 FIRE 95 HP E6 aracımı Mersin FIAT Bilen Otomotiv’den satın aldım. Aracın satışından  teslimatına kadar, özellikle plaka aşamasında çok hoşuma giden bir plaka alarak beni çok mutlu ettiler. Bilen Otomotiv’i, özellikle de satış danışmanımı kesinlikle tavsiye ederim. Aracı teslim aldıktan sonra irtibatımızı kesmedik, her konuda yardımcı oluyorlar. Şu an arasam yine aynı şekilde yardımcı  olunacağından eminim.

Lina Nasif

2016/10/19

1974 DS 457 plakalı Murat 124 model arabamın bakım işlerini Mersin yetkili servisiniz BİLEN OTOMOTİV açıldığı günden beri bu serviste yaptırıyorum.

E-Bültene katılın ! Sektördeki tüm yeniliklerden haberiniz olsun.