Mutluluğu Bilenler

Savaş Dede

2019/01/11

FIAT EGEA EASY 1.4 FIRE 95 HP E6 aracımı Mersin FIAT Bilen Otomotiv’den satın aldım. Aracın satışından  teslimatına kadar, özellikle plaka aşamasında çok hoşuma giden bir plaka alarak beni çok mutlu ettiler. Bilen Otomotiv’i, özellikle de satış danışmanımı kesinlikle tavsiye ederim. Aracı teslim aldıktan sonra irtibatımızı kesmedik, her konuda yardımcı oluyorlar. Şu an arasam yine aynı şekilde yardımcı  olunacağından eminim.

Derya Gönülaçarı

2018/12/24

FIAT Egea aracımı 14/12/2018 tarihinde Bilen Otomotiv servisine götürdüm. Aracımın tüm işlemleri yapıldı ve ulaşım imkanı sunuldu. Servis personellerinin ilgi ve alakalarından, Ali Bey’den çok memnun kaldım. Tüm işlemlerim bittiğinde aracım tertemiz bir şekilde yıkanmıştı. Bu servis ziyaretimden gayet memnun kaldım.

Canan Soyaslan

2016/11/29

Fiat 500C ‘yi dergi ilanlarında görüp beğendikten ve araştırmasını yaptıktan sonra satın alma kararı verdik. Birkaç bayi ile görüştükten sonra araba alma isteğimizden vazgeçmeyerek, internetten edindiğimiz bilgiler doğrultusunda Bilen Otomotiv ile görüşmelere başladık. Satış danışmanının müthiş ilgisi ile alacağımız araç hakkındaki tüm bilgilere 2 gün içinde ulaştık. Diğer firmalar, aracın en erken Eylül sonu gibi gelebileceğini belirttiler. Fakat Bilen Otomotiv, yetkin ekip çalışması sonucunda aracımızı İstanbul plaka olmasına rağmen 10 gün içinde tüm işlemlerini yaparak 27 Ağustos 2011 tarihinde tarafımıza teslim etmiştir. Başta satış danışmanı olmak üzere tüm Bilen Otomotiv ailesine tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Osman Cihan Köksal

2016/10/20

Bilen Otomotiv’den 0 km 2012 model yılı Punto 1.4 Easy aldım Daha sonra aracımı vites geçişindeki problem nedeniyle Bilen Otomotiv Yetkili Servisine götürdüm. Serviste aracımın vites

E-Bültene katılın ! Sektördeki tüm yeniliklerden haberiniz olsun.