Hizmetler

Satış

Bilen Otomotiv Satış Birimi; Fiat Alfa Romeo ve Lancia markalarının yetkili satıcısı olarak Mersinde 2002 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Satış birimimiz, tecrübeli satış danışmanlarıyla araç ihtiyacınızı belirlemede ve en uygun aracı seçmenizde size yardımcı olmaktadır.

satis-img-01Plazamızda tüm modelleri inceleme ve yakından tanıma imkanı bulabileceğiniz gibi isterseniz aktif satış ekibimiz de sizin belirleyeceğiniz bir noktada güncel kampanyalarla ilgili bilgi verip, sorularınızı cevaplayabilmektedir.

 

satis-img-02

Kredi kullanarak satın alma durumunda satış danışmanlarımız size güncel kampanyalar ve avantajlarını sunmakta, kredi işlemlerinin yürütülmesinde yardımcı olmaktadır. Fiat Finans Online Kredi girişi sayesinde kredi başvurunuz hızlı bir şekilde değerlendirilmekte ve kısa bir süre içerisinde cevaplandırılmaktadır.

Ayrıca her marka ikinci el aracınızı Otoeksper sistemizde takasa alarak sizi zahmetsizce sıfır kilometre araç sahibi yapıyor, araç devir ve satış işlemlerinde yardımcı oluyoruz.

E-Bültene katılın ! Sektördeki tüm yeniliklerden haberiniz olsun.