Hizmetler

Oto Koruma

Fiat Boya Koruma ve Çizik Giderme
Günümüz tabiat şartları ve hava kirliliği, boya korumanın önemini daha da arttırmaktadır. Asit yağmurları, yollardaki katran ve tuz, ultra viyole Işınları, toz çizikleri, ağaç reçineleri ile araç yıkama sırasında kullanılan kalitesiz deterjan ve yıkama fırçalarının olumsuz ve tahrip edici etkisi, boyada parlaklık kaybına neden olur. Tüm bu olumsuzluklar Fiat Oto Koruma sistemleri ile giderilebilir. Aracınızdaki ilk günkü parlaklık elde edilebilir. Boyanızın ömrünü ve parlaklığını, dolayısıyla 2. el değerini, aracınızı satana kadar devam ettirmek istiyorsanız yılda 2 kez Fiat Boya Koruma uygulaması yaptırmanızı öneririz.

Fiat Motor Koruma
Sürekli sıcak ve tozlu ortam içinde çalışmakta olan motor bu etkenler nedeniyle kötü bir görünüme sahip olur. Otomobilinizin motoru, özel Motor Temizleyici ve Motor Cilası ile tüm yağ ve kirden arındırılarak, koruma altına alınır ve daha güzel görünmesi sağlanır.

Fiat Detaylı İç Temizlik
Otomobillerin iç kısımları zamanla kirlenir, tozlanır ve lekelenir. Hoş olmayan görüntüler ortaya çıkar. Ayrıca bu kirlilik direkt olarak sağlığınızı da tehdit eder. Fiat Detaylı İç Temizlik uygulamasında otomobil iç mekanının en detay noktaları, tavandan tabana, koltuk döşemelerine ve bagaja kadar temizlenerek size hijyenik bir ortam sağlanır. Leke ve kirler, özel ürünleri ve profesyonel yöntemlerle temizlenir. Vinly ve deri yüzeyler deri temizleme ve bakım ürünleri ile temizlenir ve bakımı sağlanır.

E-Bültene katılın ! Sektördeki tüm yeniliklerden haberiniz olsun.