Hizmetler

İkinci El

Piyasadan kullanılmış araç almak istediğinizde en büyük endişeniz, belki de uzman olmadığınız bir alanda duyduğunuz güven eksikliğidir. Almayı düşündüğünüz aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması ya da mekanik arızası olması gibi teknik risklerden, aracın çalıntı olması, vergi borcu bulunması, hacizli veya rehinli olması gibi hukuki risklerden dolayı kaygı duyabilirsiniz

Ekspertiz

Otoeksper sistemine dahil olan her otomobil, motorundan kaportasına kadar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilir ve sonuçları müşteriyle paylaşılır. Ayrıca aracın tescil işlemleri müşteri adına Bilen Otomotiv tarafından gerçekleştirilir.

Takas

Bilen Otomotiv yeni araç alımınızda her marka 2.el aracınızı Otoeksper takas sistemine dahil ederek piyasa değerinden alıyor, size yeni aracınızın keyfini sürmek kalıyor. Otoeksper sistemine dahil olan aracınız ekspertizden geçirilerek her noktası kontrol ediliyor. Detaylı iç ve dış temizlik sonrası aracınız satışa sunuluyor.

Oto Kuaför

Otoeksper sistemine dahil olan tüm araçlar Bilen Otomotiv’in Fiat Oto Koruma sistemi sayesinde detaylı iç ve dış temizlikten geçirilir. Leke ve kirler özel ürünlerle temizlenir, size araç içerisinde hijyenik bir ortam sunulur.

Garanti

Fabrika garantisi sona ermiş, 8 yaş ve 180 bin kilometre sınırının altında olan her marka otomobil, yapılan ekspertiz sonucu onay aldığı takdirde Otoeksper garantili satılıyor. Ayrıca garanti hizmeti süresi içinde müşterilerimiz 7 gün 24 saat yol yardımı hizmetinden yararlanabiliyor.

Otoeksper Garanti Kapsamına Giren Parçalar:

Motor
Silindir kapağı, silindir kapak contası, subaplar (emme-eksoz-yanık olanlar hariç), subap iticileri (hidrolik ayarlılar dahil), subap yayları ve gaydları, eksantrik mili ve iticileri, triger kayışı, dişli ve zinciri, yağ pompası, pistonlar, segmanlar, piston burçları, krank mili ve yatakları, emme manifoldu, volan, volan çemberi.

Düz Şanzıman
İç vites dişlileri, senkromeç sarıları ve yuvaları, vites seçicileri, şaftlar, rulman ve burçları, transfer dişlileri.

Otomatik Şanzıman
İç şaftlar, dişliler, frenleme bantları, redüktör, yağ basınç pompası, yatak ve burçları, servo ve plakası, transfer dişlileri.

Kademesiz Vites Kutusu
Planeter dişliler, redüktör dişliler, şaftlar, bobinler, basınç halkaları, iç contalar, rulman ve burçlar.

Tork Konvertörü
Herhangi bir mekanik iç bölüm arızası durumunda.

Diferansiyel
Ayna mahruti ve pinyon dişliler, dişliler, şaftlar, rulman ve burçlar.

Soğutma Sistemi
Radyatör, su pampası, termostat, soğutma fanı

Yukarıda adı olmayan parçalar "Otoeksper Garanti" kapsamına girmez.
 

Yol Yardımı

Yol Kenarı Yardım Organizasyonu

Ulaşım 100 km

Aracın Çekilmesi

100 €

Aracın Kullanılamayışı Nedeniyle Konaklama

50 € / Gece Max. 2 Gece

Daimi İkametgaha Geri Dönüş veya Yolculuğa Devam Seyahati

Sınırsız

Onarılan Aracın Nakli

Sınırsız

Onarılan Aracın Alınması İçin Seyahat

Sınırsız

Aracın Emanet ve Muhafazası

100 €

 

E-Bültene katılın ! Sektördeki tüm yeniliklerden haberiniz olsun.