Kredinizi Hemen Hesaplayın

Taşıt kredinizi çok daha hızlı ve kolay kullanın.

İkinci El Araçlarımız

İkinci El Otomobil ve İkinci El Araç alım satım hizmetleri.

Araba Kiralama

Araç kiralama rezervasyonunu internetten yapabilirsiniz.

Test Sürüş Randevusu

Servis & Test sürüşü randevunuzu internetten alabilirsiniz.

Yeni bir araç mı düşünüyor sunuz?

Satış birimimiz, tecrübeli satış danışmanlarıyla araç ihtiyacınızı belirlemede ve en uygun aracı seçmenizde size yardımcı olmaktadır...

Mutluluğu Bilenler

Müşteri memnuniyeti şirketinizin bugünü ve geleceği için en önemli unsurlardan biri olarak sunduğunuz tüm hizmet ya da ürün kalitesi kadar değerlidir.

Siirt Oto Car / Burakcan Oto Servisi

2019/03/25

Bilen Otomotiv'den FIAT FIORINO bir araç satın aldık ancak bu ilk araç alışımız değil, uzun zamandır tanıştığımız bir işletme. Her şey için Bilen Otomotiv ailesine, özellikle satış danışmanı Mehmet Bey'e çok teşekkür ederim. Bizimle çok ilgilendi, çok sıcaklık gösterdi, çok memnun kaldık. Hatta bir araç daha almayı düşünüyor,  Bilen Otomotiv'i son derece tavsiye ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Derya Gönülaçarı

2018/12/24

FIAT Egea aracımı 14/12/2018 tarihinde Bilen Otomotiv servisine götürdüm. Aracımın tüm işlemleri yapıldı ve ulaşım imkanı sunuldu. Servis personellerinin ilgi ve alakalarından, Ali Bey’den çok memnun kaldım. Tüm işlemlerim bittiğinde aracım tertemiz bir şekilde yıkanmıştı. Bu servis ziyaretimden gayet memnun kaldım.

Savaş Dede

2019/01/11

FIAT EGEA EASY 1.4 FIRE 95 HP E6 aracımı Mersin FIAT Bilen Otomotiv’den satın aldım. Aracın satışından  teslimatına kadar, özellikle plaka aşamasında çok hoşuma giden bir plaka alarak beni çok mutlu ettiler. Bilen Otomotiv’i, özellikle de satış danışmanımı kesinlikle tavsiye ederim. Aracı teslim aldıktan sonra irtibatımızı kesmedik, her konuda yardımcı oluyorlar. Şu an arasam yine aynı şekilde yardımcı  olunacağından eminim.

Lina Nasif

2016/10/19

1974 DS 457 plakalı Murat 124 model arabamın bakım işlerini Mersin yetkili servisiniz BİLEN OTOMOTİV açıldığı günden beri bu serviste yaptırıyorum.

Canan Soyaslan

2016/11/29

Fiat 500C ‘yi dergi ilanlarında görüp beğendikten ve araştırmasını yaptıktan sonra satın alma kararı verdik. Birkaç bayi ile görüştükten sonra araba alma isteğimizden vazgeçmeyerek, internetten edindiğimiz bilgiler doğrultusunda Bilen Otomotiv ile görüşmelere başladık. Satış danışmanının müthiş ilgisi ile alacağımız araç hakkındaki tüm bilgilere 2 gün içinde ulaştık. Diğer firmalar, aracın en erken Eylül sonu gibi gelebileceğini belirttiler. Fakat Bilen Otomotiv, yetkin ekip çalışması sonucunda aracımızı İstanbul plaka olmasına rağmen 10 gün içinde tüm işlemlerini yaparak 27 Ağustos 2011 tarihinde tarafımıza teslim etmiştir. Başta satış danışmanı olmak üzere tüm Bilen Otomotiv ailesine tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Osman Cihan Köksal

2016/10/20

Bilen Otomotiv’den 0 km 2012 model yılı Punto 1.4 Easy aldım Daha sonra aracımı vites geçişindeki problem nedeniyle Bilen Otomotiv Yetkili Servisine götürdüm. Serviste aracımın vites

E-Bültene katılın ! Sektördeki tüm yeniliklerden haberiniz olsun.